Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. UÇK – Qafa

450 /muaj

 • 111
 • 112
 • 113
 • 114
 • 115
 • 116

Lëshohet lokali  me qera në lagjën Qafa. Lokali është në katin e parë që ka 60m², dhe përbëhet nga dy hapësira pune me mundësi ndarje, një  banjo,…. Lokali  ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë. Lokali ka ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h, klimatizim, dhe ipet komplet me të gjitha mjetet për për punë!…

 • ID: 73
 • Adresa: Rr. UÇK - Qafa
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 60
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »