Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Tirana – Lakrishte

126,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Shitet banesa me qera në lagjën Lakrishte në objektin Beni Dona. Banesa është në katine e IX-të, që ka sipërfaqe prej 105m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, shpajz, garderobë,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, ashensor, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e  pa mobiluar!

 • ID: 192
 • Adresa: Rr. Tirana - Lakrishte
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 105
 • Kat 9
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »