Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Tefta Tashko – Veterrnik

1,200 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Lëshohet me qera shtëpia luksoze në lagjen (Qëndresa) Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 330m² që përbëhet nga tri kate (B+P+1). Në shtëpi është një sallon super modern me kuzhinë me tryezari, pesë dhoma gjumi, tri banjo, dy ballkona, një shpajz. Shtëpia posedon ngrohje qendrore, klimatizim, sitem të alarmit, të kamerave, ujë dhe rrymë 24h, e mobiluar në tërsi me mobile moderne!..

 • ID: 79
 • Adresa: Rr. Tefta Tashko - Veterrnik
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 330
 • Bodrum: 1
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »