Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Sylejman Vuçiterrna – Kalabri (Emshir)

300,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Shitet banesa (Pent House) në lagjen Kalabri (Emshir) me nje pamje fantastike. Banesa është në katin e nëntë që ka 225m² banim dhe 75m² terace, që posedon: 1 sallon me kuzhinë dhe trepezari, tri dhoma gjumi në secilën dhomë ka banjo private dhe garderobë, 1 dhomë për larje/tharje/hekurosje të teshave (lavanderi), një wc, dy ballkona, shpajz, ngrohje qendrore, lift me akses të veçant vetëm për këtë banesë, ujë dhe rrymë 24h,…Të gjitha punët e brendshme në banesë kryhen nga pronari.

 • ID: 288
 • Adresa: Rr. Sylejman Vuçiterrna - Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 4
 • Hapsira Totale: 300
 • Kat 9
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »