Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Sadik Stavileci – Gjakovë

80,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Shitet shtëpia  në Gjakovë. Shtëpia ka sipërfaqe 110m² dhe 65m², dhe  përbëhet nga një përdhes (një katëshe), dhe ka një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, banjo, ballko, nxemje qenrore, ujë dhe rrymë 24h, 3.5 ari oborr. Shtëpia është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…..

 • ID: 16
 • Adresa: Rr. Sadik Stavileci - Gjakovë
 • Lokacioni:
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 110
 • Garazha: 1
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »