Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Rrahim Beçiri – Bregu i Diellit

1,700 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Lëshohet lokali  me qera në lagjën Bregu i Diellit. Lokali është në  katin e parë, që ka  230m², dhe përbëhet nga një hapësirë me pamje buzë rrugës kryesore. Lokali ka qasje nga të dyja anët e rrugës, nga Rr. Rrahim Beçiri dhe Rr. Ibrahim Pacolli që e bënë me të lehtë qasjen për gjdo lloj afarizmi. Në lokal janë  dy banjo/wc, ngrohje qëndrore, ujë dhe rrymë 24h…. Lokali rregullohet sipas kërkesës së qiramarrësit!

 • ID: 100
 • Adresa: Rr. Rrahim Beçiri - Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 230
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »