Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Robert Doll – Lakrishte

1,200 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në lagjën Lakrishte. Banesa është në katin pestë, dhe ka 160m²  që përbëhet nga tri hapësira pune, një kuzhinë, tri banjo,  dy ballkon, një shpajz,…. Banasa (Zyra)  ka nje ambient pune mjat të mirë dhe të qetë. Zyrja ka ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h,  dhe ipet me qera për afarizëm…

 • ID: 70
 • Adresa: Rr. Robert Doll - Lakrishte
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 160
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »