Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Rifat Burgjeviç – Bregu i Diellit

90,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Shitet banesa në lagjen Bregu i Diellit afër Sh.F. Ismail Qemali që ka 68m2 (Neto). Banesa është në katin e gjashtë dhe ka: një sallon super të madhë, një kuzhinë dhe trepazari ndaras, një dhomë gjumi, një dhomë për garderobë, 1 banjo, shpajz, klimatizim,ngrohje qendrore (me termokos), uje dhe rrymë 24h. Banesa  ka pamje  në lindje, dhe është shumë e përshtatshem për banim!…

 • ID: 122
 • Adresa: Rr. Rifat Burgjeviç - Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 68
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »