Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Rexhep Krasniqi – Kalabri (Emshir)

57,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Shitet banesa në lagjën Kalabri (Emshir) kompleksi banesor EXDC. Banesa është në katin e VI – të, ka sipërfaqe prej 58m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, ashensor,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,…Banesa është e mobiluar në tërësi dhe posedon qertifikat pronësie!

 • ID: 214
 • Adresa: Rr. Rexhep Krasniqi - Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 58
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »