Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Qamil Bala – Bregu i Diellit

92,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit (afër Postës). Banesa është në katin e pestë, që ka sipërfaqe prej 64.54m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, një shpajz, ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • ID: 249
 • Adresa: Rr. Qamil Bala - Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 64.45
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »