Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Parashqevie Qiriazi – Bregu i Diellit

61,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 7
 • 8

Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit. Banesa është në katin e katërt, që ka sipërfaqe prej 77m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e  mobiluar dhe si e tillë edhe shitet.

 • ID: 234
 • Adresa: Rr. Parashqevie Qiriazi – Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 77
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »