Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

55,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Shitet banesa në lagjën  Prishtina e Re zona qendër, në kompleksi banesor LIRIDONI. Banesa është në katin e katërt, ka sipërfaqe prej 59.08m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore , uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar.

 • ID: 225
 • Adresa: Rr. Nekibe Kelmendi - Prishtina e Re
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 59.08
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »