Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

300 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Lëshohet banesa me qera në Lagjën Mati I, në kompleksin banesor  (Labi Invest). Banesa është në katine e V-të, ka sipërfaqe prej 98m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe trepezari,  dy dhoma gjumi, një banjo, një wc, dy ballkona, lift, …Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi.

 • ID: 211
 • Adresa: Rr. Ndue Përlleshi – Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 98
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »