Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Llapi – Milloshevë

877,800

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Shitet toka në Milloshevë. Toka ka 2 Hektar e 66 Ari, me dokumentacion të regjistruar në kadasterin e Obiliqit që posedon edhe leje per ndërtim, përmban infrastrukturë të plot, rrymë, uje, kanalizim, ndriqim rrugore. Parcela ka qasje shumë të mirë në rrugën kryesore, dhe gjindet me nje pozicion shumë të mirë që ështe në një rrugë pa dalje…

 • ID: 28
 • Adresa: Rr. Llapi - Milloshevë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 26618
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »