Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Kosta Novakiviq – Lakrishte

900 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Lëshohet lokali  me qera në lagjën Lakrishte. Lokali është në pëdhesë që  ka 80m², dhe përbëhet nga një hapësirë me mundësi ndarje, një  banjo,…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë, ujë dhe rrymë 24h!…

 • ID: 78
 • Adresa: Rr. Kosta Novakiviq – Lakrishte
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 80
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »