Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ilaz Kodra – Dardania

350 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Lëshohet lokali me qera ne lagjen Dardania kroi i bardhë. Lokali ka 2 njësive P+1, ka një banjo, parking pranë e lokalit, klimatizim, ventilim, alarm dhe nxemje qëndrore të qytetit.

 • ID: 03
 • Adresa: Rr. Ilaz Kodra - Dardania
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 48
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »