Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Hyzri Talla – Bregu i Diellit

300 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Lëshohët banesa me qera në lagjën Bregu i Diellit / Zona Lindje, me një pamje dhe ndriqim jashtzakonisht të mirë. Banesa është në katine e IV-të, që ka sipërfaqe prej 50m², dhe përbëhet nga  një sallon,  kuzhinë dhe tryezari ndaras,  një dhomë gjumi, një banjo / wc, një ballkon, shpajz …Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e renovuar dhe mobiluar në tërsi!

 • ID: 210
 • Adresa: Rr. Hyzri Talla – Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 50
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »