Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

1,300 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17

Lëshohet banesa (Pent House) me qera në lagjen Arbëria (Dragodan), me nje pamje fantastike. Banesa është në katin e pestë që ka 245m² dhe posedon: 1 sallon me kuzhinë dhe trepezari, katër dhoma gjumi njëra dhomë e gjumit posedon edhe garderobë dhe banjo priate, 1 banjo plus 1 wc, një terace me mundesi dalje nga të gjitha dhomat e gjumit, ngrohje qendrore (me rrymë), garazhë, lift,  ujë dhe rrymë 24h,….Banesa është e mobiluar në mënyrë moderrne!

 • ID: 332
 • Adresa: Rr. Ferid Curri - Arbëria (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 245
 • Garazha: 1
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »