Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ferid Curri – Arbëri (Dragodan)

450 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13

Lëshohët banesa me qera në lagjën Arbëria (Dragodan) . Banesa është në katin e pestë, ka sipërfaqe prej 110m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një banjo plus një wc,dy ballkona, shpajz, lift…Në banesë ka ngrohje qëndrore , uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi dhe e pa banuar më parë.

 • ID: 311
 • Adresa: Rr. Ferid Curri - Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 110
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »