Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Fehmi Agani – Qendër

500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Lëshohët banesa moderrne me qera në qendër të qytetit. Banesa është në katine e III-të, ka sipërfaqe prej 65m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe trepezari,  një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, lift …Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në mënyrë moderrne.

 • ID: 208
 • Adresa: Rr. Fehmi Agani - Qendër
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 65
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »