Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Dervish Hima – Veterrnik

104,400

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Shitet banesa në lagjen Veterrnik me një pamje fantastike nga qyteti që ka 116m². Banesa është në katin e tretë dhe ka: një sallon, kuzhinë ndaras, tri dhoma gjumi, 2 banjo, një wc,  ballkon, shpajz, ngrohje qendrore, uje dhe rrymë 24h. Banesa  ka pamje në lindje dha ka një ambient të këndshem dhe funksiona, është e pa mobiluar poashtu si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 126
 • Adresa: Rr. Dervish Hima – Veterrnik
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 116
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »