Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Dervish Hima – Kalabri (Emshir)

1,500,000

 • 5
 • 6
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Shitet lokali në lagjën Kalabri (Emshir). Lokali është në katin përdhes që ka 600m², dhe bodrum (Garazha)1300m², që përbëhet nga dy hapësira pune me mundësi ndarje, dy banjo, një terace,…. Lokali  ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë. Lokali ka ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h,…

 • ID: 12
 • Adresa: Rr. Dervish Hima – Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 1900
 • Garazha: 2
 • Bodrum: 2
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 2
  Translate »