Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

6,000 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Lëshohet lokali me qera në lagjen Mati I në rrugen C. Lokali perbëhet prej tri kateve, Bodrum 529.46m², Përdhes 280.13m² dhe kati i parë 248.42m2 që në total janë 1058 m. Lokali ka  pesë  banjo,  ujë dhe rrymë 24h….Lokali është në një pozitë shum të mirë dhe qasje në rrugen C!

 • ID: 44
 • Adresa: Rr. C - Mati I
 • Lokacioni:
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 5
 • Hapsira Totale: 1058
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat B+P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »