Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Buna – Sofali

396,000

 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 1
 • 20210209_094830
 • 20210209_094943
 • 20210209_095028

Shitet toka në lagjën Sofali, që ka 18 Ari, me dokumentacion të regjistruar në kadaster, dhe përmban infrastrukturë të plot, rrugë, rrymë, uje, kanalizim.  Parcela gjindet në një pozit shumë të mirë që ka pamje të bukur nga parku i Gërmisë… Qmimi 22 000 per Ari…

 • ID: 31
 • Adresa: Rr. Buna - Sofali
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 1800
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »