Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Besim Sahatçiu – Lagjia e Spitalit

100,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Shitet banesa në lagjën e Spitalit , në kompleksin banesor (Princesha). Banesa është në katin e I-rë, që ka sipërfaqe prej 82m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, një shpajz, dy garazha, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • ID: 286
 • Adresa: Rr. Besim Sahatçiu - Lagja e Spitalit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 82
 • Garazha: 2
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »