Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

1,000 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 16
 • 17
 • 18

Lëshohet me qera shtëpia luksoze në lagjen NIC Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 270m² që përbëhet nga tri kate (P+1+NK). Në shtëpi është një sallon super modern me kuzhinë me tryezari, tri dhoma gjumi, katër banjo, dy ballkona, një shpajz, nën kulmë 70m². Shtëpia posedon ngrohje qendrore, garazhë, ujë dhe rrymë 24h, e mobiluar në tërsi me mobile moderne!..

 • ID: 81
 • Adresa: Rr. Anton Çeta - Veterrnik
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 4
 • Hapsira Totale: 270
 • Garazha: 1
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »