Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

2,500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Lëshohet lokali me qera ne lagjen Aktash. Lokali është i ndarë në katër njesi pune, çdo njesi ka nyje sanitare (wc), dhe ka aircondition… ka  parking pranë  lokalit, ventilim, alarm dhe nxemje qëndrore….

 • ID: 04
 • Adresa: Rr. Ali Pash Tepelena - Aktash
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Banjo: 4
 • Hapsira Totale: 281
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 4
  Translate »