Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ali Pashë Tepelena – Aktash

102,500

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Shitet banesa në lagjën Aktash (VIP Tower) me një pamje fantastike nga të dyja anët e qytetit (Lindje / Perendim). Banesa ka sipërfaqe prej 66.25m², kati i VIII-të, dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • ID: 229
 • Adresa: Rr. Ali Pashë Tepelena – Aktash
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 66.25
 • Kat 8
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »