Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ahmet Krasniqi – Arbëri (Dragodan)

300,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Shitet lokali në lagjën Arbëri (Dragodan). Lokali është në katin përdhes që ka 208m², dhe përbëhet nga dy hapësira pune me mundësi ndarje, një banjo, një terace,…. Lokali  ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë. Lokali ka ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h,…

 • ID: 13
 • Adresa: Rr. Ahmet Krasniqi - Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 208
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »