Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Adrian Krasniqi – Lagjia e Muhaxherëve

84,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Shitet banesa në lagjën e Muhaxherëve, në kompleksin banesor (Royal Dodona Building). Banesa është në katin e VI-të, që ka sipërfaqe prej 62.5m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, një shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa përfundon në Tetor 2022

 • ID: 253
 • Adresa: Rr. Adrian Krasniqi - Lagjia e Muhaxherëve
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 62.5
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »