Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

621,000

 • 1
 • 2
 • 3

Shitet toka në Shkabaj (Orlloviq) në Magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, që ka 27 Ari, me dokumentacion të regjistruar në kadaster, dhe përmban infrastrukturë të plot, rrugë, rrymë, uje, kanalizim.  Parcela gjindet në një pozit shumë të mirë dhe e përshtatëshme per afarizëm…

 • ID: 43
 • Adresa: Magjistralja Prishtinë – Mitrovicë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Hapsira Totale: 2700
  Translate »