Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur275,000

  Shitet shtëpia në lagje Veterrnik. Shtëpia është 320m2 P+2, që përbëhet prej tre sallona, një kuzhinë me  tryezari, katër dhoma gjumi, dy banjo , tre ballkona, ngrohje qëndrore, një garazhe,  sistem alarmi, 4.5 ari oborr,… Shtepia shitet e mobiluar!…

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur220,000

  Shitet shtëpia  në lagjen lagjen Nic – Veterrnik. Shtëpia është 220m² P+1+ nënkulm 50m², që përbëhet prej një sallon, një kuzhinë me  tryezari, pesë dhoma gjumi, tri banjo , dy ballkona, ngrohje qëndrore, kamin, një garazhe,  sistem alarmi dhe të kamerave, 3.5 ari oborr,… Shtepia është  tërsisht e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • Premium Oferta Rruga e Fshatrave Turistike - Qerret - Shqiperi
  Ne Shitje

  Rruga e Fshatrave Turistike – Qerret – Shqiperi390,000

  Shitet shtëpia luksoze  në Kompleksi Diell, Qerret, Shqiperi, që gjindet shumë afër plazhit. Shtëpia ka sipërfaqe 270m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me  kuzhinë dhe tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, dy  banjo , një  ballkon… Në katin e…

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur80,000

  Shitet shtëpia  në Gjakovë. Shtëpia ka sipërfaqe 110m² dhe 65m², dhe  përbëhet nga një përdhes (një katëshe), dhe ka një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, banjo, ballko, nxemje qenrore, ujë dhe rrymë 24h, 3.5 ari oborr. Shtëpia është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…..

 • Premium Oferta E shitur
  Ne Shitje

  E shitur295,000

  Shitet shtëpia luksoze  në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 174m² dhe 65m² borum në total jan 239m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon dhe kuzhine, dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me kamin, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në katin…

 • Shtepi Rr. Mehmet Akif Ersoy – Taslixhe II
  Ne Shitje

  Rr. Mehmet Akif Ersoy – Taslixhe II320,000

  Shitet shtëpia në lagjën  Taslixhe II. Shtëpia është 330m2 banim, + 2 garazha, dhe përbëhet prej dy sallona, një kuzhinë, pesë dhoma gjumi, tri banjo, dy ballkon, ngrohje qendrore me dru dhe qymyr, ujë dhe rrymë 24h, 5.6 Ari oborr,… etj

 • Premium Oferta DCIM103GOPRO
  Ne Shitje

  Rr. Armend Daci – Bregu i Diellit430,000

  Shitet shtëpia që gjendet në lagjen Bregu i Diellit, afër Shkollës fillore Ismail Qemaili. Shtëpia ka dy hyrje,  nga dy anëte rrugës, ka leje ndërtimi P+2 (përdhese + 2 Kate banim). Shtëpia ka këtë renditje: Kati përdhese 96m2: 1. Lokal afarist 50m2 (+zyre dhe WC) 1. Korridor dhe depo 46m2 – Kati i I-rë 96m2:…

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur200,000

  Shitet shtëpia në Çagllavicë. Shtëpia është 300m2, dhe ka  një sallon, një kuzhinë, katër dhoma gjumi, tri banjo, dy ballkon, ngrohje qendrore me rrymë, garazhë, ujë dhe rrymë 24h, alarm, 4.5 Ari oborr,… etj

Translate »