Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Shtepi E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera800 /muaj

  Lëshohet me qera  shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 137m² dhe 40m² borum, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i përshtetshem për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një sallon, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, dy  banjo, dy ballkona,… Shtëpia ka nje pamje…

 • Premium Oferta E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera1,200 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia luksoze në lagjen Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 750m2  që  përbëhet nga tri katëve (B+P+2). Në bodrum ka një kuzhinë një dhomë për fitnes, një dhomë për garderobë, dhe një dhomë për nxemje qëndrore. Në katin përdhes gjendet një salloni super modern me kaminë, një kuzhinë me tryezari, një biblotekë, banjo/wc dhe garazhë.…

 • Shtepi E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera1,200 /muaj

  Lëshohet shtëpia me qera në lagjen lagjen Nic – Veterrnik. Shtëpia është 220m² P+1+ nënkulm 50m², që përbëhet prej një sallon, një kuzhinë me  tryezari, pesë dhoma gjumi, tri banjo , dy ballkona, ngrohje qëndrore, kamin, një garazhe,  sistem alarmi dhe të kamerave, 3.5 ari oborr,… Shtepia është  tërsisht e mobiluar !…

 • Shtepi E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera1,000 /muaj

  Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 174m² dhe 65m² borum në total jan 239m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon dhe kuzhine, dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me kamin, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në…

 • Shtepi Rr. Ndue Perlleshi - Mati I
  Me Qira

  Rr. Ndue Perlleshi – Mati I1,000 /muaj

  Lëshohet shtëpia me qera në lagjen Mati. Shtëpia është 250m2 B+P+1, që përbëhet prej një sallon, një kuzhinë me  tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo , një ballkon, ngrohje qëndrore (pelet dhe rryme), një garazhe, 5 ari oborr,… Shtepia është  tërsisht e mobiluar!…

 • Shtepi E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera900 /muaj

  Lëshohet me qera  shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 174m² dhe 40m² borum në total jan 214m², dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i përshtetshem për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një salloni me kamin, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, një…

 • Premium Oferta Rr. Nekibe Kelmendi - International Village
  Me Qira

  Rr. Nekibe Kelmendi – International Village4,500 /muaj

  Lëshohet me qera  shtëpia luksoze  në International Village. Shtëpia ka sipërfaqe 350m², dhe  përbëhet nga tri kate (B+P+2). Shtëpia ka një salloni super modern, me kamin, një kuzhinë me tryezari, 3 dhoma gjumi, një dhomë pune, tri banjo, SPA (saune dhe Jacuzzi), dy ballkona, garazhe… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr të rregulluar në mënyrë perfekte. posedone…

 • Shtepi E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera1,100 /muaj

  Lëshohet shtëpia me qera në lagje Veterrnik. Shtëpia është 320m2 P+2, që përbëhet prej tre sallona, një kuzhinë me  tryezari, katër dhoma gjumi, dy banjo , tre ballkona, ngrohje qëndrore, një garazhe,  sistem alarmi, 4.5 ari oborr,… Shtepia është  tërsisht e mobiluar!…

Translate »