Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera350 /muaj

  Lëshohet banesa me qera në lagjën Kalabri (Emshir). Banesa është në katine e II-të, që ka sipërfaqe prej 86m², dhe përbëhet nga  një sallon me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi.

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera400 /muaj

  Lëshohet banesa me qera në lagjën  Aktash. Banesa është në katine e I-rë, që ka sipërfaqe prej 93m², dhe përbëhet nga  një sallon,  kuzhinë të ndarë nga salloni, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, klimatizim, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me rrymë), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi.

 • Banesa Rr. Pajazit Islami - Fushë Kosovë
  Ne Shitje

  Rr. Pajazit Islami – Fushë Kosovë59,500

  Shiten banesat në Rrugën – Pajazit Islami, në Fushë Kosovë Objekti posedon dy llamella, banesat pritet të përfundoj në fund të vitit 2024. Çmimi; 700 euro m2 deri në 750 euro për m2 (varësisht nga mënyra e pagesës)

 • Banesa Rr. Besim Sahatçiu - Lagjia e Spitalit
  Ne Shitje

  Rr. Besim Sahatçiu – Lagjia e Spitalit85,000

  Shitet banesa në lagjën e Spitalit , në kompleksin banesor (Princesha). Banesa është në katin e I-rë, që ka sipërfaqe prej 82m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, një shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar dhe si e…

 • Banesa E shitur
  Ne Shitje

  E shitur67,000

  Shitet banesa në lagjën Mati I, në kompleksin banesor (Tregtia). Banesa është në katin e VI-të, që ka sipërfaqe prej 56m² (Neto), dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, një shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si e tillë…

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera430 /muaj

  Lëshohet banesa me qera në lagjën e Ulpiana. Banesa është në katine e I-rë, që ka sipërfaqe prej 60m² (Neto), dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, dy ballkona, klimatizim, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi.

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera1,200 /muaj

  Lëshohet banesa (Pent House) me qera në lagjen e Spitalit në kompleksin banesor (Lule Dielli) me nje pamje fantastike. Banesa është në katin e shtatë që ka 200m² banim dhe 140m² terace, që posedon: 1 sallon me kuzhinë dhe trepezari, katër dhoma gjumi njëra dhomë e gjumit posedon edhe garderobë dhe banjo private, 1 banjo plus 1…

 • Banesa Rr. Shkupi - Veterrnik
  Ne Shitje

  Rr. Shkupi – Veterrnik196,500

  Shitet banesa në lagjën Veterrnik. Banesa është në katin e VII-të,  që ka sipërfaqe prej 131m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një banjo plus një wc, dy ballkon, një shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e  mobiluar nga Solos dhe si e tillë…

Translate »