Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Premium Oferta E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera1,500 /muaj

  Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Marigona Residence. Shtëpia është 250m2, dhe ka sallon me kuzhinë, tri dhoma gjumi, dy banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h, alarm, kamera, 5 Ari oborr, e pa mobiluar por mobilohet spipas kërkesës.

 • Shtepi Rr. Ndue Perlleshi - Mati I
  Me Qira

  Rr. Ndue Perlleshi – Mati I1,500 /muaj

  Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Mati I  (afër Rr. B). Shtëpia është 300m2, dhe ka sallon me kuzhinë, pesë dhoma gjumi, tri banjo, 4 ballkon, ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h, alarm, kamera, 2 Ari oborr, e mobiluar komplet.

 • Shtepi Lagja Marigona II - Veterrnik
  Me Qira

  Lagja Marigona II – Veterrnik900 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia luksoze në lagjën Marigona II. Shtëpia ka sipërfaqe 300m² banim, dhe përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me kamin, një kuzhinë me tryezari, një dhomë gjumi dhe një banjo. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi , një banjo, një ballkon, një…

 • Premium Oferta Rr. Dubai - Veterrnik
  Me Qira

  Rr. Dubai – Veterrnik1,500 /muaj

  Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Veterrnik (afer Rezonances). Shtëpia është 320m2, dhe ka sallon me kuzhinë, pesë dhoma gjumi, tri banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, garazhë, ujë dhe rrymë 24h, alarm, 2.5 Ari oborr, e mobiluar komplet.

 • Premium Oferta Rr. Shaip Pacolli - Veterrnik
  Me Qira

  Rr. Shaip Pacolli – Veterrnik1,500 /muaj

  Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Veterrnik (afer Forteses). Shtëpia ka sipërfaqe 210m² dhe 40m² bodrum, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1).Në katin e parë gjendet një sallon me kamin, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 4 dhoma gjumi, një  banjo, një ballkon, garazhe… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr…

Translate »