Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Banesa Rr. Ardian Krasniqi – Mahalla e Muhaxherëve
  Me Qira

  Rr. Ardian Krasniqi – Mahalla e Muhaxherëve300 /muaj

  Lëshohët banesa (Kat shtëpie) me qera në lagjën  Mahalla e Muhaxherëve. Banesa është në katin e tretë, ka sipërfaqe prej 100m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • Banesa Rr. Sadik Zeneli - Dardania
  Ne Shitje

  Rr. Sadik Zeneli – Dardania63,000

  Shitet banesa në lagjën Dardania afër Sh.F. Dardania. Banesa është në katin e III-të, ka sipërfaqe prej 50.46m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë ndaras nga salloni dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një shpajz, një ballkon, nxemje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,…Banesa është e pa mobiluar…

 • Banesa Rr. Rexhep Krasniqi - Kalabri (Emshir)
  Ne Shitje

  Rr. Rexhep Krasniqi – Kalabri (Emshir)57,000

  Shitet banesa në lagjën Kalabri (Emshir) kompleksi banesor EXDC. Banesa është në katin e VI – të, ka sipërfaqe prej 58m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, ashensor,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,…Banesa është e mobiluar në tërësi dhe posedon qertifikat…

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera260 /muaj

  Lëshohët banesa me qera në lagjën  Bregu i Diellit. Banesa është në katin e katërt, ka sipërfaqe prej 65m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • Banesa Rr. Shefqet Shkupi - Kalabri (Emshir)
  Me Qira

  Rr. Shefqet Shkupi – Kalabri (Emshir)370 /muaj

  Lëshohët banesa me qera në lagjën  Kalabria (Emshir), Kompleksi Prishtina Stars. Banesa është në katin e gjashtë, ka sipërfaqe prej 77m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo…Në banesë ka ngrohje qëndrore , uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • Banesa Rr. Kadri Zeka – Kalabri (Emshir)
  Ne Shitje

  Rr. Kadri Zeka – Kalabri (Emshir)73,000

  Shitet banesa në lagjën Kalabri (Emshir) kompleksi banesor EXDC. Banesa është në katin e VI – të, ka sipërfaqe prej 70m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, ashensor,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa  është e mobiluar dhe si e tillë…

 • Banesa Rr. Ahmet Krasnqi – Arbëri (Dragodan)
  Ne Shitje

  Rr. Ahmet Krasnqi – Arbëri (Dragodan)295,000

  Shitet banesa (Pent House) me qera në lagjen Arbëri (Dragodan), me nje pamje fantastike nga qendra e qytetit. Banesa është në katin e tetë që ka 237m2 (175m2 banim + 52m2 terras + 10m2 ballkona), dhe posedon: 1 sallon super luksoz me kuzhinë dhe tryezari, katër dhoma gjumi dy prej  dhomave të gjumit posedon banjo edhe garderobë, 1…

 • Banesa Rr. Ahmet Krasnqi – Arbëri (Dragodan)
  Me Qira

  Rr. Ahmet Krasnqi – Arbëri (Dragodan)1,300 /muaj

  Lëshohet banesa (Pent House) me qera në lagjen Arbëri (Dragodan), me nje pamje fantastike nga qendra e qytetit. Banesa është në katin e tetë që ka 237m2 (175m2 banim + 52m2 terras + 10m2 ballkona), dhe posedon: 1 sallon super luksoz me kuzhinë dhe tryezari, katër dhoma gjumi dy prej  dhomave të gjumit posedon banjo edhe garderobë, 1…

Translate »