Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Banesa Rr. Ardian Krasniqi – Mahalla e Muhaxherëve
  Me Qira

  Rr. Ardian Krasniqi – Mahalla e Muhaxherëve300 /muaj

  Lëshohët banesa (Kat shtëpie) me qera në lagjën  Mahalla e Muhaxherëve. Banesa është në katin e tretë, ka sipërfaqe prej 100m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera260 /muaj

  Lëshohët banesa me qera në lagjën  Bregu i Diellit. Banesa është në katin e katërt, ka sipërfaqe prej 65m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • Banesa Rr. Shefqet Shkupi - Kalabri (Emshir)
  Me Qira

  Rr. Shefqet Shkupi – Kalabri (Emshir)370 /muaj

  Lëshohët banesa me qera në lagjën  Kalabria (Emshir), Kompleksi Prishtina Stars. Banesa është në katin e gjashtë, ka sipërfaqe prej 77m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo…Në banesë ka ngrohje qëndrore , uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • Banesa Rr. Ahmet Krasnqi – Arbëri (Dragodan)
  Me Qira

  Rr. Ahmet Krasnqi – Arbëri (Dragodan)1,300 /muaj

  Lëshohet banesa (Pent House) me qera në lagjen Arbëri (Dragodan), me nje pamje fantastike nga qendra e qytetit. Banesa është në katin e tetë që ka 237m2 (175m2 banim + 52m2 terras + 10m2 ballkona), dhe posedon: 1 sallon super luksoz me kuzhinë dhe tryezari, katër dhoma gjumi dy prej  dhomave të gjumit posedon banjo edhe garderobë, 1…

 • Banesa Rr. Nora e Hotit – Arbëri (Dragodan)
  Me Qira

  Rr. Nora e Hotit – Arbëri (Dragodan)430 /muaj

  Lëshohët banesa me qera në lagjën Arbëria (Dragodan) . Banesa është në katin e gjashtë, ka sipërfaqe prej 84m² (Neto), dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc,një ballkon, lift…Në banesë ka ngrohje qëndrore , uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera350 /muaj

  Lëshohët banesa me qera në lagjën Arbëria (Dragodan) . Banesa është në katin e gjashtë, ka sipërfaqe prej 61m² (Neto), dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc,një ballkon, lift…Në banesë ka ngrohje qëndrore , uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera260 /muaj

  Lëshohët banesa me qera në lagjën  Dardania. Banesa është në katin e tretë, dhe ka sipërfaqe prej 60m², që përbëhet nga  një sallon, një  kuzhinë dhe tryezari ndaras nga salloni, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, ashensor…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • Banesa Rr. Ahmet Krasnqi - Arbëri (Dragodan)
  Me Qira

  Rr. Ahmet Krasnqi – Arbëri (Dragodan)2,000 /muaj

  Lëshohet banesa (Pent House) me qera në lagjen Arbëri (Dragodan), me nje pamje fantastike nga qendra e qytetit. Banesa është në katin e tetë që ka 225m² banim, 115m² terasë,  dhe posedon: 2 sallone super luksoz me kuzhinë dhe trepezari dhe kamin, katër dhoma gjumi njëra dhomë e gjumit posedon edhe garderobë, 2 banjo plus 1 wc,…

Translate »