Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Banesa Rr. C - Mati I
  Me Qira

  Rr. C – Mati I270 /muaj

  Lëshohet banesa me qera në lagjën  Mati I, në kompleksin banesor  (B&S Group). Banesa është në katine e IV-të, që ka sipërfaqe prej 75m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkona, dy lifta, depo 4m², garazhe…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e  mobiluar…

 • Banesa Rr. Imzot Nikë Prela - Ulpiana
  Ne Shitje

  Rr. Imzot Nikë Prela – Ulpiana37,000

  Shitet banesa (Garsionere) në lagjen Ulpiana afër Sh.F ,,Hasan Prishtina” që ka 30m² (Neto). Banesa është në katin e katërt (jo i fundit) dhe ka: një sallon, një kuzhinë dhe trepazari, një banjo, koridor, ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h. Banesa  është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • Banesa Rr. Ilaz Kodra - Dardania
  Ne Shitje

  Rr. Ilaz Kodra – Dardania85,000

  Shitet banesa në lagjën Dardania me një pamje fantastike në parkë. Banesa ka sipërfaqe prej 60m² (Neto), kati i parë, dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe…

 • Banesa Rr. Agim Ramadani - Aktash
  Ne Shitje

  Rr. Agim Ramadani – Aktash90,000

  Shitet banesa në lagjën Aktash me një pamje fantastike në Jug-Lindje. Banesa është afër fakultetit UP-s, ka sipërfaqe prej 61m² (Neto), kati i V-të, dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe…

 • Banesa Rr. Ahmet Krasniqi - Arbëri (Dragodan)
  Ne Shitje

  Rr. Ahmet Krasniqi – Arbëri (Dragodan)64,000

  Shitet banesa në lagjën Arbëria (Dragodan), në kompleksin banesor  (Tregtia). Banesa është në katine e VI-të, që ka sipërfaqe prej 67m² (Neto), dhe përbëhet nga  një sallon të madhë me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e  mobiluar dhe si e tillë…

 • Banesa Rr. C - Mati I
  Ne Shitje

  Rr. C – Mati I32,000

  Shitet banesa në lagjën  Mati I, në kompleksin banesor  (B&S Group). Banesa është në katine e V-të, që ka sipërfaqe prej 40m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një banjo,  dy lifta,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • Banesa Rr. Major Mehmet Bushi - Bregu i Diellit
  Ne Shitje

  Rr. Major Mehmet Bushi – Bregu i Diellit140,000

  Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit (Zona Perëndimore), afër qendrës tregtare. Banesa është në katin e tretë dhe ka një pozit shume të bukur me pamje nga të dyja anët, në lindje dhe perendim, që ka sipërfaqe prej 76m², (Neto) dhe përbëhet: nga një sallon, kuzhinë dhe trepezari të ndarë, dy dhoma gjumi, një banjo, një…

 • Banesa Rr. Xheladin Hana – Bregu i Diellit II
  Me Qira

  Rr. Xheladin Hana – Bregu i Diellit II250 /muaj

  Lëshohet banesa me qera në lagjën Bregu i Diellit II. Banesa është në katin parë, ka sipërfaqe prej 64m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon,  kuzhinë dhe trepezari ndaras, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, …Në banesë ka, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar !…

Translate »