Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Lokale Rr. Malush Kosova – Lagjia e Spitalit
  Me Qira

  Rr. Malush Kosova – Lagjia e Spitalit1,100 /muaj

  Lëshohet lokali me qera në lagjën e Spitalit. Lokali është në katin përdhes që ka 160m², dhe përbëhet nga një hapësirë pune, një banjo, një terace, …. Lokali  ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë. Lokali ka ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h,…

 • Banesa Rr. Holger Pedersen – Lagjia e Spitalit
  Ne Shitje

  Rr. Holger Pedersen – Lagjia e Spitalit126,000

  Shitet banesa në lagjën e Spitalit, në kompleksin banesor (Prima Group Construction). Banesa është në katin e katërt, që ka sipërfaqe prej 131.4m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, një shpajz, dy lifta…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar, dhe si e…

 • Banesa Rr. Holger Pedersen - Lagjia e Spitalit
  Ne Shitje

  Rr. Holger Pedersen – Lagjia e Spitalit124,830

  Shitet banesa në lagjën e Spitalit, në kompleksin banesor (Prima Group Construction). Banesa është në kati e shtatë, që ka sipërfaqe prej 131.4m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, dy lifta…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është  e pa mobiluar, dhe si e tillë edhe…

 • Banesa E shitur
  Ne Shitje

  E shitur102,000

  Shitet banesa në lagjën e Spitalit , në kompleksin banesor (Berisha Group). Banesa është në katin e parë, që ka sipërfaqe prej 113.4m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, një shpajz, lift…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa përfundon në Mars të vitit 2023.

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera350 /muaj

  Lëshohet banesa me qera në lagjen e Spitalit, (Afër EULEX). Banesa është në katin e parë që ka 118m² dhe posedon: 1 sallon luksoz me kuzhinë dhe trepezari, dy dhoma gjumi, 1 banjo, një ballkon , kondicioner, ngrohje qendrore (me rrymë),  ujë dhe rrymë 24h,….Banesa është e mobiluar në mënyrë moderrne!

 • Banesa Rr. Ahmet Gashi – Lagjia e Spitalit
  Me Qira

  Rr. Ahmet Gashi – Lagjia e Spitalit700 /muaj

  Lëshohet banesa (Pent House) me qera në lagjen e Spitalit, me nje pamje fantastike. Banesa është në katin e nëntë që ka 135m² dhe posedon: 1 sallon super luksoz me kuzhinë dhe trepezari, dy dhoma gjumi njëra dhomë e gjumit posedon edhe garderobë, 1 banjo plus 1 wc, një terace me jakuzi, , kondicioner, ngrohje qendrore (me…

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera350 /muaj

  Lëshohët banesa me qera në lagjën e Spitalitafër shkollës fillore Pavarësia. Banesa është në katine e III-të, që ka sipërfaqe prej 127m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari,  tri dhoma gjumi, një banjo plus një wc, dy ballkona,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, ashensor,  uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi.

 • Lokale E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera500 /muaj

  Lëshohet lokali  me qera në lagjën e spitalit. Lokali është në pëdhesë që  ka 63m², dhe përbëhet nga dy hapësira me mundësi ndarje, një  banjo,…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë, ujë dhe rrymë 24h!…

Translate »