Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

50,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Shitet banesa ne lagjen e Spitalit qe ka 55m2. Banesa eshte në katin VI, dhe ka: sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballon, ngrohje qendrore.

 • ID: 06
 • Adresa: Rr. Muharrem Fejza - Lagja e Spitalit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 55
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »