Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Mreti Genc – Lagja e Spitalit

84,500

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Shitet lokali  në lagjen e Spitalit që ka 65m². Lokali është në përdhes,  që perbëhet prej dy njësive, një banjo, ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h,…. Lokali është i përshtatshër për afarizë..!

 • ID: 10
 • Adresa: Rr. Mreti Genc – Lagja e Spitalit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 65
 • Kat Perdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »