Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

350 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Lëshohet banesa me qera në lagjen e Spitalit, (Afër EULEX). Banesa është në katin e parë që ka 118m² dhe posedon: 1 sallon luksoz me kuzhinë dhe trepezari, dy dhoma gjumi, 1 banjo, një ballkon , kondicioner, ngrohje qendrore (me rrymë),  ujë dhe rrymë 24h,….Banesa është e mobiluar në mënyrë moderrne!

 • ID: 287
 • Adresa: Rr. Malush Kosova – Lagjia e Spitalit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 118
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »