Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Major Mehmet Bushi – Bregu i Diellit

400 /muaj

Lëshohet banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit, afer qendres tregtare. Banesa është në katin e katërt dhe ka 120m2, ka sallon me kuzhinë, katër dhoma gjumi, dy banjo, 2 ballkona, ngrohje qendrore të qytetit, e mobiluar komplet.

 • ID: 08
 • Adresa: Rr. Major Mehmet Bushi - Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000 Prishtinë
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 120
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
Translate »