Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3

Lëshohet lokali  me qera në lagjën e spitalit. Lokali është në pëdhesë që  ka 63m², dhe përbëhet nga dy hapësira me mundësi ndarje, një  banjo,…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë, ujë dhe rrymë 24h!…

 • ID: 77
 • Adresa: Rr. Holger Petersen – Lagjia e Spitalit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 63
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »