Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

102,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Shitet banesa në lagjën e Spitalit , në kompleksin banesor (Berisha Group). Banesa është në katin e parë, që ka sipërfaqe prej 113.4m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, një shpajz, lift…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa përfundon në Mars të vitit 2023.

 • ID: 257
 • Adresa: Rr. Besmir Azemi – Lagjia e Spitalit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 113.4
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »