Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ahmet Gashi – Lagjia e Spitalit

700 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16

Lëshohet banesa (Pent House) me qera në lagjen e Spitalit, me nje pamje fantastike. Banesa është në katin e nëntë që ka 135m² dhe posedon: 1 sallon super luksoz me kuzhinë dhe trepezari, dy dhoma gjumi njëra dhomë e gjumit posedon edhe garderobë, 1 banjo plus 1 wc, një terace me jakuzi, , kondicioner, ngrohje qendrore (me rrymë), lift,  ujë dhe rrymë 24h,….Banesa është e mobiluar në mënyrë moderrne!

 • ID: 278
 • Adresa: Rr. Ahmet Gashi – Lagjia e Spitalit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 135
 • Kat 9
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »