Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Shtepi Rr. Leka i Madh - Ortakoll, Prizren
  Ne Shitje

  Rr. Leka i Madh – Ortakoll, Prizren250,000

  Shitet shtëpia  në lagjen Ortakoll (Prizren). Shtëpia është 364m2 B+P+1 dhe përbëhet prej tre sallona, tri kuzhina, pesë dhoma gjumi, tri banjo, dy ballkon, ngrohje qëndrore, një garazhë, ujë dhe rrymë 24h,….

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur265,000

  Shitet shtëpia  në lagjen Arbëria (Dragodan). Shtëpia është 400m2 P+2 dhe përbëhet prej tre sallona, tri kuzhina, pesë dhoma gjumi, gjashtë banjo, katër ballkon, ngrohje qëndrore me rrymë dhe naftë, dy garazha, ujë dhe rrymë 24h, klimatizim,….

Translate »