Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

250 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Lëshohet banesa me qera në lagjën Dardania. Banesa është në katin e IV – të, ka sipërfaqe prej 60m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon, një kuzhinë dhe trepezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, lift…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar !…

 • ID: 264
 • Adresa: Rr. Bill Clinton – Dardania
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 60
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »