Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ardian Krasniqi – Mahalla e Muhaxherëve

300 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Lëshohët banesa (Kat shtëpie) me qera në lagjën  Mahalla e Muhaxherëve. Banesa është në katin e tretë, ka sipërfaqe prej 100m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • ID: 298
 • Adresa: Rr. Ardian Krasniqi – Mahalla e Muhaxherëve
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 100
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »