Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Sllatinë M9 Magjistralja Prishtinë – Pejë

1,250 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet Depo me Qira, e cila gjindet në Magj. Prishtinë-Pejë, me një lokacion shumë strategjik për zhvillim të afarizmit, e përshtatshme për Magazinë, Logjistikë…, me akses shumë të mirë në rrugën kryesore. Depo ka 1250m², dhe posedon rreth 30 vend parkingje.…..

 • ID: 26
 • Adresa: Sllatinë, M9 Magjistralja Prishtinë-Pejë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 1250
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat Përdhes
  Translate »